google.com, pub-6282630743791891, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Koostöö

TervislikToitumine.ee on 2015 aastal asutatud sõltumatu eestikeelne tervisliku toitumise infokeskkond. Keskkonda külastab toitumisalastele küsimustele vastuste saamiseks üle 200 tuhande inimese aastas.

Portaalist võib leida sadu tekste spetsiifilistel toitumisalastel teemadel, mis on valminud koostöös ajakirjanike ja toitumisterapeutidega. Samuti võite iganädalalselt leida refereeringuid meie artiklitest massimeediakanalites.

Pakume koostööpartneritele võimalust läbi teksti või pildi tutvustada tervislike toodete omadusi. Kuna meie tekstid keskenduvad väga spetsiifilistele toitumisalastele probleemidele, siis saame väga spetsiifilisetel teemadel pakkuda suurt ja kõrge huviga auditooriumi.

Meie koostööpartnerite hulgast võib leida Eesti suurimaid toidutööstusettevõtteid nagu Salvest, Kikas ja kalatöötleja M.V.Wool. Samuti on meil nišši ja tervisetoodetele keskenduvaid kaubmärke nagu Food Studio puljongid ja ViaNaturale toidulisandid. Täitke allolev vorm kui soovite teada, kuidas saavutame tavameediast paremaid tulemusi.


TervislikToitumine.ee koostööpartnerid


Meediakaart:

Viimase 12 kuuga oleme jõudnud üle 200 tuhande eestlaseni, kellest ca 80% on vanuses 25+ naised.
TervislikToitumine.ee auditoorium.

Reklaamformaadid:
  • Sisuturundus
  • Bännerreklaam
  • Uudiskiri
  • Erilahendused

Lisainfo saamiseks täitke vorm: